Юні залізничники завітали на екскурсію до Української залізничної швидкісної компанії

06 липня 2018, 14:09

Вихованці Київської дитячої залізниці побували з екскурсією на території філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця». Метою заходу є організація навчального процесу та проходження виробничої практики для нового покоління залізничників.

Екскурсія була організована на прохання керівництва Київської дитячої залізниці, відвідали її 44 юні залізничники.

Уже традиційно екскурсія розпочалася на Центральному залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський, звідки швидкісним поїздом Hyundai Rotem юні залізничники відправилися на сучасну станцію обслуговування швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті — технічну пасажирську станцію Дарниця. Діти з задоволенням поринули у світ швидкісних поїздів. Під час поїздки вони дізналися багато цікавого та корисного про новітні технології в обслуговуванні швидкісних поїздів, познайомилися з історією розвитку швидкісного руху в Україні та закріпили свої знання про професії залізничників.

Вихованці Київської дитячої залізниці побували в салоні швидкісного поїзда та в кабіні машиніста, відвідали сучасний вагономийний комплекс й на власні очі побачили процес миття поїзда. Окрім цього, юні залізничники ознайомилися з головною артерією технічної пасажирської станції Дарниця — цехом обслуговування швидкісних поїздів, де спостерігали за ремонтом, екіпіруванням рухомого складу, підготовкою поїздів до виходу в рейс.

Також фахівці філії продемонстрували дітям швидкісний рухомий склад: поїзди ЕКр-1 «Тарпан» та вагони на локомотивній тязі виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», електропоїзди HRCS2 корейського виробництва Hyundai Rotem та двоповерхові поїзди EJ-675 чеського виробництва Skoda.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?