З 9 червня поїзд № 751/752 Здолбунів—Холм тимчасово курсуватиме обмеженим маршрутом

11 червня 2019, 15:54

Через неврегульованість технічного питання з митними органами Республіки Польща з 09.06.2019 р. поїзд № 751/752 тимчасово курсуватиме за маршрутом Здолбунів—Дорогуськ—Здолбунів діючим розкладом, а на дільниці Дорогуськ—Холм—Дорогуськ поїзд курсувати не буде. Курсування за діючим розкладом буде відновлено після врегулювання зазначеного питання. Пасажири, які оформили проїзні документи на цей поїзд, у разі відмови від поїздки до відправлення поїзда можуть повернути квитки у залізничних касах.

Причиною такої ситуації є відсутність врегульованого питання з митними органами Республіки Польща стосовно щоденного оформлення дизельного пального, що перебуває в паливних баках дизельного поїзда PESA 630М, як комерційний вантаж з наданням українській стороні до оплати відповідних податкових документів у пункті пропуску Дорогуськ під час перетину держкордону. Варто зазначити, що коли зазначений поїзд запускали, то вимог щодо оформлення дизельного пального не було.

З метою недопущення нераціональних витрат Укрзалізниця з 28.05.2019 р. скоригувала розклад поїзда № 751/752. Він курсуватиме за маршрутом Здолбунів—Дорогуськ—Здолбунів діючим розкладом, на дільниці Дорогуськ—Холм—Дорогуськ поїзд курсувати не буде до врегулювання зазначеного питання з митними органами Республіки Польща.

Укрзалізниця закликає пасажирів, які оформили проїзні документи на зазначені поїзди, перевірити свої квитки. У разі відмови від поїздки до відправлення поїзда ці пасажири можуть повернути проїзні документи «з вини залізниці» у квиткових касах.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?