З липня запрацює новий Порядок взаємодії поліції з підрозділами відомчої воєнізованої охорони

10 червня 2020, 12:01

Із 1 липня 2020 р. набирає чинності спільний наказ МВС та Мінінфраструктури «Про затвердження Порядку взаємодії органів поліції з підрозділами АТ «Укрзалізниця».

Як повідомили кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» фахівці Головного управління воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця», такий наказ дасть змогу вживати ефективніших заходів з профілактики правопорушень та сприятиме підвищенню безпеки руху на залізниці.

Так, Порядок взаємодії поліції з підрозділами акціонерного товариства чітко окреслює дії працівників залізничного транспорту у разі виявлення у вагоні, який прибув на станцію, комерційної несправності, що має очевидні ознаки крадіжки вантажу. В цьому випадку,  відповідно до своїх повноважень, залізничники усувають (зловмисний) доступ до вантажу, забезпечують охорону вагона і негайно інформують про подію територіальний підрозділ поліції.

Якщо при перевірці вантажу під час виявлення крадіжки та попереднього повідомлення територіального підрозділу поліції буде відсутній правоохоронець, про це робиться запис в акті із зазначенням прізвища та посади поліцейського, який був викликаний на місце події.

Коли поліцейські виконуватимуть службові повноваження в пасажирському потязі, що перебуває в русі, начальник поїзда робить запис у рейсовому журналі щодо проведених заходів із зазначенням дати, номера поїзда та маршруту його руху. Фіксує дільницю, на якій ці заходи здійснювалися, прізвища, імена, по батькові та підписи начальника поїзда і поліцейських (посада, спеціальне звання, назва органу (підрозділу) поліції). Копію запису з рейсового журналу, завірену штампом та його підписом, надає поліції.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?