З нагоди свята Євген Кравцов вручив галузеві нагороди працівницям центрального апарату АТ «Укрзалізниця»

07 березня 2019, 12:44

З нагоди Міжнародного жіночого дня галузевими нагородами відзначено 129 залізничниць, серед них 31 працівниця центрального апарату. Сьогодні голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов привітав представниць прекрасної статі зі святом та вручив їм нагороди. Загалом серед працівників багатотисячного колективу компанії майже половина — жінки.

Євген Кравцов подякував залізничницям за професіоналізм, сумлінну роботу та творчу ініціативу. «На залізниці працюють жінки, які мають витримку, стійкість і залізні нерви. Наші жінки працюють ефективно та самовіддано. Жінки-залізничниці надихають та підтримують чоловічу половину колективу. Я бажаю всім добробуту, здоров’я та любові дорогих людей», — зазначив Євген Кравцов.

Сімнадцятьох працівниць товариства відзначено годинниками від голови правління АТ «Укрзалізниця».

Серед нагород, які урочисто вручили залізничницям з нагоди свята, знаки «Залізнична Слава», нагрудні знаки «За заслуги. Укрзалізниця», відмінник господарства перевезень, адміністративних служб, пасажирської служби.

У залізничній галузі жінки переважно працюють за такими професіями: бухгалтер, економіст, квитковий касир, телефоніст, комерційний агент та провідник пасажирського вагона.

Працівниці АТ «Укрзалізниця» забезпечують безпеку руху поїздів, організовують сервісне обслуговування пасажирів та охорону вантажів.

У залізничній галузі є і «нежіночі» професії з важкими умовами праці. В АТ «Укрзалізниця» жінки не працюють електромонтерами контактної мережі, машиністами та помічниками машиніста, монтерами колії, провідниками із супроводження вантажів на відкритому рухомому складі, регулювальниками швидкості руху вагонів, складачами та помічниками складача поїздів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?