З нагоди свята Укрзалізниця відзначила галузевими нагородами найкращих працівників

31 серпня 2018, 15:28

З нагоди Дня Незалежності України найкращих залізничників відзначено почесними грамотаминагрудними знаками від правління ПАТ «Укрзалізниця» та годинниками від голови правління товариства. Зокрема, нагороди отримали 36 співробітників апарату управління товариства.

Вітаючи колег, в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов підкреслив: «Це дуже важливе свято для Укрзалізниці. Ми не просто велика компанія. Ми велика державна компанія й працюємо на благо всього українського народу».

Вручаючи нагороди працівникам галузі, він подякував їм за професіоналізм і сумлінне виконання виробничих завдань: «Подяки, котрі вручаються нашим працівникам у День Незалежності України, є особливими. Це подяки тим, хто своєю працею доводить, що ми можемо підтримувати державу, рухати Україну вперед. Від мене особисто, від керівництва держави, від усього колективу керівництва Укрзалізниці прийміть мої привітання зі святом і подяку за вашу сумлінну працю».

Серед нагород, які сьогодні урочисто вручили залізничникам з нагоди свята, — знаки «Залізнична Слава», «За заслуги. Укрзалізниця», годинники від голови правління ПАТ «Укрзалізниця», нагрудні знаки «Відмінник господарства перевезень», «Відмінник господарства автоматики», «Відмінник пасажирського господарства», «Відмінник колійного господарства», «Відмінник адміністративних служб», «Відмінник воєнізованої охорони Укрзалізниці», Подяка від Уряду України.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?