За чотири місяці 2019 р. Одеська залізниця перевезла у приміському сполученні майже 1 млн пасажирів пільгових категорій

04 червня 2019, 12:14

За чотири місяці 2019 р. по регіональній філії «Одеська залізниця» перевезено у приміському сполученні 945,6 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 17118,7 тис. грн, із них компенсовано 5784,6 тис. грн, або 33,8 %.

Нагадаємо, що до соціальної групи населення, яка згідно із законодавством користується правом безоплатного проїзду, належить 16 категорій. Основними пільговиками залишилися пенсіонери, особи з інвалідністю, сироти, учасники бойових дій, студенти та інші.

Зазначимо, що попри складну ситуацію, що склалась із компенсаціями залізничному транспорту від місцевих органів влади за проїзд пільгових категорій громадян, і незважаючи на значні витрати та серйозні збитки, регіональна філія «Одеська залізниця» не скасувала жодного приміського поїзда.

Вартість проїзду в приміському сполученні залишається символічною та мінімум утричі нижчою, ніж автотранспортом. Якщо врахувати недоотримані суми компенсації за проїзд пільгових категорій громадян, залізниця продовжує працювати у збиток. Кожна витрачена гривня покривається доходом лише на 9,7 копійки.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?