За чотири місяці працівники воєнізованої охорони Придніпровської вберегли від розкрадання вантажів та майна на суму 2,3 млн грн

08 травня 2020, 09:20

У січні—квітні 2020 р. воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередила 267 розкрадань вантажів і залізничного майна загальною вартістю майже 2 млн 298 тис. грн, за протизаконні дії затримала 266 зловмисників.

Серед попереджених спроб 56 % становили крадіжки вантажів, які перевозить магістраль (150 випадків). Розкрадачі зазіхали на вугілля, брухт, метал і металеві вироби, а також соняшниковий шрот та зерно, промислові товари й деревину загальною вартістю понад 1 млн 193 тис. грн.

Припинити злочинні дії вдалося завдяки активній оперативно- профілактичній роботі. Працівники воєнізованої охорони відпрацьовують усі повідомлення про несанкціоновані втручання у роботу залізниці, патрулюють найбільш криміногенні дільниці магістралі, виставляють пікети та засідки, супроводжують вантажі під час їх транспортування.

Спільно зі співробітниками Національної поліції за чотири місяці в прилеглих до залізничних колій районах було проведено 48 перевірок пунктів приймання брухту. У п’яти виявили вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. Діяльність цих пунктів було припинено. Крім того, під час проведення оперативно-профілактичних заходів стрільці затримали 359 осіб, які ходили коліями у невстановлених місцях. Затриманих порушників правил безпеки на залізничному транспорті оштрафували.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?