За минулу добу залізничники вивезли 10 тис. м³ снігу

03 січня 2019, 14:40

За минулу добу залізничники вивезли з об'єктів інфраструктури 10 тис. м³ снігу, очистили майже 3 тис. стрілочних переводів, 50 пасажирських платформ. На станціях, платформах та коліях Укрзалізниці загалом працювали понад 1,5 тис. залізничників, було задіяна спецтехніка — 10 машин. Робота не припинялась і вночі.

Удень 3 січня та минулої ночі опади у вигляді снігу спостерігалися в Полтавській, Дніпропетровській, Сумській, Львівській областях та на Київщині — місцями сніг переходив у сніг із дощем. За минулу добу залізничники вивезли 10 тис. м³ снігу, очистили майже 3 тис. стрілочних переводів, 50 пасажирських платформ.

Всього з метою забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту в період несприятливих погодних умов з 1 до 31 грудня 2018 р. для очищення колій на станціях було задіяно 60 605 працівників та вивезено 110 тис. м³ снігу.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, виконувати правила поведінки на вокзалах і станціях та уважно слухати оголошення на вокзалах.

Довідка. Розгорнута довжина головних колій Укрзалізниці — 27 тис. км; повна довжина станційних колій — 12,2 тис. км; повна довжина під’їзних колій — 2,29 тис. км; стрілочних переводів — 44 632 од.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?