За сприяння працівників Укрзалізниці під час отримання неправомірної вигоди затримано співробітника одного з підприємств компанії

21 червня 2019, 13:02

20 червня 2019 р. в Дніпрі співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі директора з комерційних питань одного з підприємств Укрзалізниці. Зловмисника було затримано за сприяння працівників Департаменту економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці.

Як встановили правоохоронці, горе-залізничник вимагав від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 140 тис. грн, обіцяючи натомість сприяти йому в перерахуванні коштів за поставлені комплектуючі до тепловозів. Зловмисника затримали у Дніпрі під час отримання 40 тис. грн — частини неправомірної вигоди.

«Вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії», — йдеться у повідомленні прес-центру Служби безпеки України.

В Укрзалізниці наголошують, що будь-які спроби нечесних працівників вчинити протиправну діяльність у компанії будуть обов’язково викриті, адже в галузі запроваджена та діє ефективна система внутрішньої протидії корупції та зловживанням. Про це свідчать непоодинокі випадки виявлення таких злочинів, що фіксуються впродовж останніх років.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?