В ніч з 10 на 11 жовтня 2018 р. компанія підлітків на перегоні Фастів—Мотовилівка розгромила вагон електропоїзда Фастів—Київ. Невідомі (до 10 осіб) побили вікна і виламали сидіння. Поліція так і не приїхала.

За свідченнями машиніста і помічника машиніста цього електропоїзда ми відтворили хронологію подій. Приблизно о 22.15 10 жовтня група невідомих зайшла на станції Фастів до електропоїзда № 6036 Фастів—Київ. Їх за биттям вікон і пошкодженням салонного обладнання під час прослуховування поїзда по перегону Сорочий Брід виявив помічник машиніста. Він повернувся в кабіну і доповів машиністові про побачене. На станції Мотовилівка невідомі вийшли з поїзда.

Згідно з рапортом машиніста електропоїзда, невідомі розбили всі вікна в салоні й автоматичних дверях вагона № 007705. Вони також вирвали два каркаси кріплення сидінь, пошкодили дерматин, зняли з кріплень чотири сидіння. О 22.55 про подію доповів черговий по станції Мотовилівка. О 23.00 через чергового по лінійному пункту станції Київ-Пасажирський викликав працівників поліції. Коли електропоїзд о 23.50 прибув на станцію Київ-Пасажирський, поліції там не було. Співробітників правоохоронних органів викликали повторно. Однак до відправлення поїзда о 5.30 вони так і не приїхали. Врешті працівники поліції з’явилися на станції Фастів, де виконали фотофіксацію наслідків дій вандалів, склали акт і записали пояснення.

«Силами депо відновити вагон неможливо. Він потребує капітального ремонту на заводі», — прокоментував наслідки випадку начальник моторвагонного депо Фастів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Володимир Папуша.