Залізнична станція в аеропорту «Бориспіль» вже отримала назву

19 жовтня 2018, 13:44

Укрзалізниця закінчила процедуру офіційного затвердження назви залізничної станції, яка будується біля аеропорту «Бориспіль». Нова станція матиме назву Бориспіль-аеропорт.

Таким чином подорожуючі авіаційним транспортом прямуватимуть за маршрутом Київ-Пасажирський—Бориспіль-аеропорт. Нагадаємо, що Укрзалізниця продовжує пошук назви для експреса, який сполучатиме Центральний залізничний вокзал столиці з головним летовищем країни.

Наразі на станції Бориспіль-аеропорт уже побудовані дві платформи завдовжки по 114 м. Продовжується укладання покриття платформ з гранітних плит. Майже завершено будівництво павільйону та облаштування вхідної групи: сходинок, пандусів. Розпочато будівництво навісу над платформами та павільйоном. Також облаштовано фундамент споруди та змонтовано 18 із 46 стійок.

Укрзалізниця продовжує будувати швидкісну лінію залізничного сполучення між Києвом та ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Станом на 16 жовтня укладено 3450 погонних метрів колії (залишилося укласти ще 498 м) з урахуванням чотирьох стрілок та запобіжного тупика. Облаштовано 1400 погонних метрів земляного полотна колії від місця примикання в бік аеропорту «Бориспіль». Побудовано дві водопропускні труби.

Окрім того, триває будівництво шляхопроводу. Вже майже змонтовані прогонові споруди. На змонтованих спорудах виконано влаштування консолей, плит, перильного огородження, монтаж тротуарних плит. Днями планується монтувати шосту прогонову споруду. Також забетоновано 36 буронабивних паль, а також ростверків, стійок, ригелів усіх опор.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?