Залізничники Львівської магістралі провели понад 900 лекцій та занять на тему безпеки громадян на транспорті

26 листопада 2019, 15:50

Упродовж жовтня—листопада цього року на території регіональної філії «Львівська залізниця» проходив місячник популяризації правил безпечної поведінки на залізничному транспорті, спрямований на запобігання випадкам травмувань громадян на об’єктах інфраструктури.

У межах акції залізничники провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо запобігання невиробничому травматизму на транспорті серед населення семи областей Західної України, які об’єднує Львівська залізниця. Основну увагу працівники магістралі зосередили на бесідах та практичних заняттях з учнями навчальних закладів. Загалом працівники магістралі відвідали майже 640 закладів освіти, провели понад 900 лекцій та занять на тему безпеки громадян на транспорті, охопивши аудиторію у понад 55 тис. осіб. Окрім спілкування та тематичних фільмів, під час соціальної акції залізничники розповсюджували інформаційні буклети з правилами безпеки на транспорті та застереженнями про трагічні наслідки порушення цих правил.

Також під час місячника стрільці воєнізованої охорони залізниці спільно з працівниками дирекцій, служб і відокремлених підрозділів провели майже 390 рейдів. За цей час залізничні правоохоронці зафіксували 421 факт порушення правил безпеки, 204 порушники сплатили штрафи на загальну суму майже 8 тис. грн.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?