Залізничники Львівської магістралі завершили капітальний ремонт переїзду на вул. Курмановича у Львові

25 грудня 2019, 09:09

23 грудня цього року відкрито рух автотранспорту через залізничний переїзд, що розташований на перегоні Скнилів—Рудно та перетинає автодорогу на вул. Курмановича у Львові. Залізничники Львівської магістралі виконали капітальний ремонт переїзду та відкрили рух паралельно зі завершенням частини робіт першої черги з ремонту автодороги на вул. Курмановича.

Капітальний ремонт переїзду було проведено з метою підвищення рівня безпеки руху поїздів, автотранспорту та пішоходів. У комплексі робіт залізничники демонтували старий переїзний настил, уклали колійну решітку, виконали бетонування основи переїзного настилу, проклали кабельно-провідникові мережі, встановили металеву огорожу. Окрім асфальтування під’їздів проїжджої частини, залізничники встелили бруківкою пішохідну доріжку та провели опоряджувальні роботи прилеглої території.

Зауважимо, що торік у рамках першої черги цього проєкту Львівська залізниця облаштувала регульований пішохідний перехід через залізничні колії, що з'єднав вулиці Городоцьку та Курмановича у Львові.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?