Залізничники України святкують День вишиванки

17 травня 2018, 14:10

Сьогодні працівники Укрзалізниці традиційно долучилися до святкування Дня вишиванки – прийшли на свої робочі місця в національному вбранні. Вишиванки та інші елементи національного одягу створили піднесену атмосферу та сповнили весь колектив позитивними емоціями.

Сьогодні пасажирів у вишиванках зустрічають касири та інші працівники вокзалів. Машиністи та провідники також тимчасово змінили залізничну форму на українське національне вбрання. На етнічний одяг приємно вражені пасажири реагували доброзичливими посмішками та компліментами. У національному вбранні прийшли на роботу працівники головного офісу компанії, регіональних філій та філій. З нагоди Дня вишиванки залізничники створили яскраві образи – ретельно та з любов’ю підібрали до своїх вишиванок інші елементи національного одягу та прикраси. Деякі працівники заздалегідь готувалися до святкування, вишиваючи одяг власноруч.

День вишиванки вніс яскраві барви в буденний робочий день і подарував радісні емоції залізничникам та клієнтам компанії. Найбільший трудовий колектив в Україні сьогодні демонструє патріотизм й єднання, повагу до народних традицій і свого історичного коріння.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?