Залізничники в Запорізькій області врятували горе-самогубця

08 серпня 2019, 19:58

5 серпня в Запорізькій області чоловік спробував накласти на себе руки. Горе-самогубець ліг на колії, але, на щастя, машиніст поїзда № 38 Запоріжжя—Київ вчасно помітив сторонню особу та застосував екстрене гальмування. Наїзду вдалося уникнути.

Пригоди на цьому не закінчились. Після зупинки поїзда громадянин заліз під вагон та, погрожуючи машиністу ножем, відмовився вилазити з-під поїзда. Потім самогубець спробував кинутися під поїзд № 104 Київ—Маріуполь, що проїжджав сусідньою колією, але знову невдало: локомотивна бригада виявилася спритнішою та встигла запобігти наїзду. На місце інциденту викликали наряд поліції, який заарештував чоловіка.

Внаслідок події обидва поїзди затрималися в дорозі більш ніж на годину.

Загалом з початку 2019 р. на об’єктах інфраструктури Укрзалізниці отримали травми 318 сторонніх громадян, з них 205 осіб загинули. Серед травмованих — 21 дитина віком до 16 років, з них семеро загинули.

Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталася внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. Насамперед, це перехід залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння залізничними коліями, посадка та висадка на ходу поїзда, перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

На жаль, випадки, коли люди намагаються накласти на себе руки на об’єктах залізничної інфраструктури, не є рідкістю. Закликаємо всіх ще раз подумати, зважити за і проти, а потім жити далі довго та щасливо. І локомотивним бригадам так буде спокійніше працювати.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?