Залізничники о 7.16 відкрили рух поїздів по парній колії в Одеській області. Упродовж усієї ночі залізничники усували наслідки сходження вантажного поїзда, що стався 3 липня на перегоні Іванівка—Веселий Кут. Наразі тривають роботи з відновлення руху на непарній колії. На дільниці працює понад 200 залізничників, задіяно три відбудовні поїзди й інша спеціальна техніка.

Сьогодні о 5.42 з Одеси до Києва було відправлено швидкісний поїзд № 764 Одеса—Київ без відхилення від графіка руху. Він курсуватиме за маршрутом з усіма графіковими зупинками, а також додатковою вимушеною зупинкою на станції Крижопіль.

Нагадаємо, Укрзалізниця на залізничному вокзалі станції Одеса-Головна організувала оперативний штаб для допомоги пасажирам. Пасажирам було запропоновано безкоштовне користування кімнатами відпочинку та залами для очікування. Паралельно із цим залізничники організовували доставку пасажирів до станцій призначення, були організовані альтернативні маршрути з пересадкою, до графікових поїздів включено додаткові вагони та вжиті інші необхідні заходи для зручності й безпеки пасажирів. Зокрема, у зв’язку з аварією було змінено розклад руху низки приміських поїздів. Крім того, Укрзалізниця спрямувала два пасажирські автобуси на станцію Затишшя для перевезення пасажирів поїзда № 65 Москва—Кишинів до прикордонної станції Кучурган з Молдовою.

Також пасажирам повернуто кошти за нездійснені з вини залізниці поїздки. Загальна кількість повернених проїзних документів — 489 квитків та ще 27 — через інтернет. Диктори на вокзалах оперативно повідомляли про зміни в руху поїздів та час запізнення поїздів, було відкрито додаткові квиткові каси.

Станом на 5.40 4 липня скарг від пасажирів щодо неякісного обслуговування не надходило.

Нагадаємо, що 3 липня 2018 р. о 14.18 на перегоні Іванівка—Веселий Кут в Одеській області сталося сходження 14 вантажних вагонів, унаслідок чого було порушено габарит на обох коліях перегону. Через інцидент рух майже 20 пасажирських поїздів було організовано альтернативними маршрутами, в об’їзд цієї дільниці.