У перший день літа в Україні та багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день захисту дітей. Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця» долучилася до святкування та підготувала сюрпризи й подарунки для маленьких пасажирів швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті.

Уже традиційно 1 червня філія «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця» організувала заходи для діток, які подорожують швидкісними поїздами.

У перший день літа стюарди вітали всіх дітлахів, які в цей день подорожували швидкісними поїздами Інтерсіті+ та Інтерсіті, вручали маленьким пасажирам подарунки: настільну гру на залізничну тематику та солодкі сюрпризи від філії «УЗШК» АТ «Укрзалізниця» та партнера — ТОВ «ВОГ Кафе Інтерсіті».

Також у Міжнародний день захисту дітей у швидкісному поїзді Інтерсіті+ № 724 Київ—Харків побували учасники Х Всеукраїнського зльоту юних залізничників «Моє покликання — залізничник». Це представники восьми дитячих залізниць із різних міст України, а саме: Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Луцька, Рівного, Ужгорода та зарубіжної делегації з дитячих залізниць Республіки Білорусь.

Під час поїздки юні залізничники познайомилися з професією стюарда, перевіряли проїзні документи у пасажирів та обслуговували їх. Після чого юні залізничники привітали маленьких пасажирів швидкісного поїзда з прекрасним святом, вручили їм інформаційні буклети про дитячі залізниці України та пам’ятні подарунки від АТ «Укрзалізниця».