Залізничники взяли участь у міжнародному профорієнтаційному заході «Місто професій» в Одесі

23 вересня 2019, 17:11

21 вересня в Одесі регіональна філія «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» взяла участь у міжнародному профорієнтаційному інтерактивному заході «Місто професій».

Фахівці служби кадрової та соціальної політики філії, Одеської дирекції залізничних перевезень, а також студенти Одеського коледжу транспортних технологій і Одеського професійного училища залізничного транспорту і будівництва організували справжнє залізничне містечко для юних відвідувачів.

У рамках заходу були презентовані залізничні професії — провідника пасажирського вагона, квиткового касира, машиніста та помічника машиніста локомотива, поїзного диспетчера тощо.

Особливим попитом у відвідувачів користувалися 3D-окуляри, через які вони ознайомились із відеоконтентом «УЗ 360». За допомогою відео усі охочі здійснили віртуальну подорож до виробничих підрозділів магістралі та побачили специфіку роботи на залізниці.

 

Довідка

«Місто професій» — міжнародний проект, що вже шостий рік реалізується в Україні та не має аналогів ані за масштабністю проведення, ані за специфікою у всій Європі. Цьогоріч він «облетить» 13 міст країни.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?