Залізничники залатали провал, що утворився на мосту в Запоріжжі після невдалого об’їзду «горе-маршрутника»

14 вересня 2018, 12:47

Придніпровські залізничники ліквідували провал бетонних плит, який утворився на Преображенському мосту в Запоріжжі внаслідок виїзду маршрутного автобуса в технологічну зону мосту, не розраховану під автомобільне навантаження. Учора, 13 вересня, було повністю ліквідовано наскрізну діру в технологічній зоні Преображенського мосту, який через острів Хортиця з’єднує обидва береги Дніпра у межах Запоріжжя.

Працівники Хортицької дистанції колії виконали на місці провалу армування та бетонувальні роботи. Відразу після інциденту діру було огороджено та закрито металевими листами. Рух транспорту через міст не припинявся.

За висновками фахівців, провал бетонних плит спричинив виїзд маршрутного автобуса в технологічну зону мосту, яка за конструктивними характеристиками не розрахована під автомобільне навантаження.

Як повідомили у галузевій службі колії, Преображенський міст побудований у 1952 р. Згідно з проектом експлуатаційний термін його служби становить 100 років. Огляди, обстеження та випробування мосту здійснюються балансоутримувачем конструкцій мосту – Хортицькою дистанцією колії — та спеціалізованими установами відповідно до відомчих інструкцій з утримання штучних споруд і державних будівельних норм та у встановлені строки.

На цей час потреби в капітальному ремонті Преображенського мосту немає.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?