Залізничники зустрілися з криворізькими старшокласниками, щоб поговорити про вибір професії

26 лютого 2019, 16:00

Для ознайомлення старшокласників із залізничними професіями, яким навчають у Криворізькому професійному транспортно-металургійному ліцеї, днями в міському Будинку культури «Мистецький» було проведено профорієнтаційний захід — стартап «Наші професії — ваше майбутнє».

Захід мав за мету акцентувати увагу молоді на важливості правильного вибору професії, допомогти зробити свідомий вибір, максимально реалізувати свої нахили та здібності.

Представники служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та кадровики місцевих структурних підрозділів презентували старшокласникам тематичний куточок, подарували іміджеву продукцію, а також листівки-запрошення з інформацією про Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей та подальше працевлаштування до АТ «Укрзалізниця».

Юних учасників профорієнтаційного заходу зацікавило також спілкування з представниками молодіжної ради регіональної філії та майстер-клас студентської агітбригади з професій, яким навчають у ліцеї.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?