Залізничний проект увійшов до топ-10 найбільш масштабних і цікавих інфраструктурних проектів України

21 січня 2019, 14:41

Електрифікація залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка увійшла до топ-10 найбільш масштабних і цікавих інфраструктурних проектів України, сформованого журналом «НВ». Це проекти, які реалізуються вже сьогодні й будуть завершені найближчими роками.

Напрямком Долинська—Миколаїв переважно транспортуються руда, нафта та нафтопродукти, зернові вантажі, добрива. Обсяги перевезень на цьому напрямку зростають.

Будівництво другої колії, електрифікація напрямку Долинська—Миколаїв та модернізація систем сигналізації та зв’язку ліквідують вузькі місця, дозволять збільшити обсяги перевезень у напрямку морських портів, зменшать термін доставки вантажів, підвищать енергозбереження, суттєво зменшать експлуатаційні витрати та поліпшать екологічну ситуацію в регіоні.

Проект передбачає будівництво другої колії на перегонах, реконструкцію колійного розвитку всіх станцій на дільниці, електрифікацію обох колій, будівництво двох нових і реконструкцію існуючої тягових підстанцій, реконструкцію пристроїв СЦБ та зв’язку, будівництво та реконструкцію пасажирських платформ, реконструкцію пішохідного мосту станції Долинська, будівництво шляхопроводів на 123 км перегону Добровольський—Новий Буг та 225 км перегону Горохівка—Миколаїв, будівництво службово-адміністративних будівель для структурних підприємств, будівництво чергових пунктів контактної мережі на станціях Новий Буг, Явкіне та Миколаїв у комплексі з необхідними службовими та господарчими будівлями, будівництво постів ЕЦ та залізничних переїздів із черговим у межах станцій.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?