Зі станції Нікополь щомісяця відправляється 850 платформ із феросплавами

11 червня 2020, 09:22

Для перевезення продукції АТ «Нікопольський завод феросплавів» за чотири місяці цього року знадобилося на 400  залізничних платформ більше, ніж за аналогічний період минулого.

Навантажується цей продукт на станції Нікополь Криворізької дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця». Основний рухомий склад — 20-футові контейнери, встановлені на платформи філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця». Далі феросплави та феросілікомарганець відправляються до країн Європи, Азії та СНД, а у складі контейнерних поїздів «НІКА» — до приморських станцій Одеса-Порт, Поромна і Чорноморська регіональної філії «Одеська залізниця». Групами вагонів — до прикордонних переходів регіональної філії «Львівська залізниця».

Як уточнила начальниця товарної контори Марина Головко у розмові з кореспондентом «Медіацентру «Магістраль», наразі середньомісячно відправляється  850 платформ із феросплавами. І це — не межа. Що, до речі, підтверджують і наміри вантажовласника. Якщо, звісно, карантинні обмеження не примусять закордонних споживачів зменшити імпорт української сировини — основного компонента виробництва легованої сталі.

Проте, як би там не було, працівники станції Нікополь завжди готові максимально сприяти реалізації планів свого основного суміжника. Зокрема і під час коронавірусної пандемії. Для безпечної роботи всім надані засоби індивідуального захисту й антисептики, а службові приміщення регулярно провітрюються та дезінфікуються.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?