Зловмисники пустили під укіс вантажний поїзд у Дніпрі: через крадіжку верхньої будови колії зійшли з рейок локомотив та вагони

19 червня 2018, 10:31

Сьогодні, 19 червня 2018 р., приблизно о 4-й годині ночі на станції Нижньодніпровськ-Вузол через крадіжку верхньої будови колії сталося сходження локомотива та 15 вантажних вагонів. Про інцидент повідомлено правоохоронні органи, на місці працює комісія ПАТ «Укрзалізниця».

Сходження сталося через розкрадання  злодіями болтів та скріплень головної колії № 3 станції. Вісім вагонів, що зійшли з рейок, були навантажені прокатом, трубною заготовкою та дизпаливом (5, 1 та 2 відповідно), сім — порожніх. Внаслідок інциденту пасажирські поїзди далекого сполучення не затримуються. На 1 год 3 хв запізнився на прибуття приміський поїзд Дніпро—Орлівщина. Приміський поїзд Красноград—Дніпро на цей час затримується на 1 год 13 хв, Дніпро—Орлівщина — на 1 год 55 хв.

Залізничники занепокоєні ситуацією, що склалася через несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту. Кількість випадків навмисних пошкоджень та розкрадань елементів техніки та інфраструктури постійно збільшується. Заходи, які вживаються залізничниками, на жаль, не дають бажаних результатів щодо зменшення кількості випадків розкрадань і пошкоджень рухомого складу, елементів верхньої будови колії, пристроїв залізничної автоматики та зв’язку. Неодноразові звернення ПАТ «Укрзалізниця» до МВС, СБУ щодо активізації роботи їх місцевих підрозділів бажаного ефекту не дають. За добу в галузі фіксується по кілька втручань, що, в багато в чому, є наслідком бездіяльності правоохоронних органів.

Усі ЗМІ, що бажають долучитися до висвітлення наслідків аварії та її причин запрошуємо взяти участь у брифінгу на місці інциденту 19 червня о 12.00 за адресою: м. Дніпро, ж/м Північний, вул. Іларіонівська, 4.  

Акредитація за тел.: (056) 793 27 63 або (093) 104 54 12.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?