Змінено порядок роботи комісій огляду колійного господарства

25 березня 2020, 14:48

Департамент колії та споруд АТ «Укрзалізниця» з 23 березня розпочав щорічний огляд колійного господарства з метою вивчення технічного стану та виявлення потенційних загроз для безпеки руху. Про те, як буде проходити огляд в нинішньому році та які особливості його проведення у зв’язку з пандемією коронавірусу, кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» розповів в. о. директора Департаменту колії та споруд Олександр Навора.

«Звичайно, ми докладаємо зусиль, аби при проведенні необхідних робіт максимально знизити ймовірність поширення хвороби. Тому порядок роботи комісій, що здійснюють огляди, дещо коригується. Зокрема, вживають заходів для скорочення складу комісій, що оглядають об’єкти», — розповів фахівець.

Зазвичай до таких комісій  входять бригадир, майстер, начальник дільниці та керівник підприємства, що відповідає за експлуатацію об’єкта. Крім них, до роботи в комісіях також залучаються інженерно-технічні працівники структурного підприємства як допоміжний персонал, що технічно забезпечує роботу комісій.

Щоб уникати великих скупчень людей, у нинішньому році ухвалене рішення відкоригувати склад комісій з метою залучення оптимальної кількості персоналу. Завдяки цьому чисельність комісій зменшується, що, в свою чергу, знижує ймовірність поширення хвороби.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?