Знайшлася мати дітей, знятих з електропоїзда Одеса—Вапнярка

08 липня 2019, 12:14

Цими вихідними з електропоїзда Одеса-Вапнярка на номер «102» зателефонували пасажири. Вони повідомили про підозрілого чоловіка, який їхав із дітьми та якоюсь жінкою. Найменша дитина постійно плакала, тож, за припущенням пасажирів, могла бути викрадена.

На станції Подільськ громадянина з дітьми та його попутницею правоохоронці зняли з поїзда. Чоловік розповів, що він є батьком цих дітей і разом з сестрою їде до Вінниці. Мати малят перебуває в Запоріжжі. Документів, які засвідчували особи, у цих громадян не було.

Як повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції в Одеській області, після огляду лікарів дітей залишили в медичному закладі, доки не приїхала їхня матір. Жінка розповіла, що чоловік, який супроводжував малюків, їхній біологічний батько. Вона надала свій паспорт та свідоцтва про народження дітей, докладно описала особливі прикмети, які є у кожної дитини, діти впізнали в ній свою матір.

Поліцейські висловили вдячність громадянам, які проявили пильність та хвилювалися за долю дітей, а  батькам нагадали, що під час подорожей при собі необхідно мати документи, які засвідчують особу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?