Звернення голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця»

17 березня 2020, 08:20

Шановні працівники Укрзалізниці,

Україна, як і решта Європи та більша частина світу, зіштовхнулась з безпрецедентною загрозою здоров’ю населення від коронавірусу.

Наші органи влади вживають і продовжуватимуть вживати всіх можливих заходів для захисту України та українців від цієї небезпеки.

Так само й керівництво Укрзалізниці, від наглядової ради до правління, директорів та керівників, у співпраці з вашими профспілками вживає невідкладних заходів, розробляє та оцінює різні сценарії для підготовки додаткових заходів, які можуть знадобитися для захисту наших працівників і клієнтів.

Я хотів би запевнити, що ваше здоров’я та безпека, так само як і здоров’я та безпека ваших родин і наших клієнтів, є найвищим пріоритетом для керівництва Укрзалізниці в усі часи, і особливо в тих надзвичайних обставинах, які ми переживаємо сьогодні.

Я запевняю вас, що у співпраці з державними органами буде докладено максимум зусиль задля забезпечення ваших потреб та безпеки ваших умов праці.

Дотримуйтесь усіх вказівок органів державної влади та керівництва Укрзалізниці задля захисту себе, своїх сімей і громадськості, а також для забезпечення постійної доступності надзвичайно важливих ​​послуг, які ми надаємо Україні та українцям.

 

Шевкі Аджунер,

голова наглядової ради

АТ «Укрзалізниця»


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?