Зв’язківці Одеської магістралі посилюють заходи з протидії розкраданням

12 січня 2020, 14:22

Служба сигналізації та зв’язку регіональної філії «Одеська залізниця» у 2019 р. реалізувала низку заходів, спрямованих на попередження несанкціонованих втручань зловмисників у роботу магістралі. Зокрема, за минулий рік зв’язківці встановили 718 додаткових запірних приладів на релейних та батарейних шафах, впровадили сигналізацію контролю відкриття дверей на 244 релейних шафах, обладнали 208 дросель-трансформаторів залізобетонними саркофагами, а також обладнали модернізованими заслінками 30 стрілочних електроприводів.

Крім того, були виконані масштабні роботи з оновлення частини обладнання, зокрема на сортувальній гірці станції Знам’янка було введено в експлуатацію новий уповільнювач з комплектом керуючої апаратури, також працівники господарства сигналізації та зв’язку замінили 197 стрілочних електроприводів, 11 електроприводів переїзних шлагбаумів та 226 світлодіодних голівок на переїзних світлофорах.

Введено в постійну експлуатацію за рахунок коштів інвестора сучасну мікропроцесорну диспетчерську централізацію на дільниці Обхідна—Перельоти та розроблено проєктну документацію на завершення обладнання диспетчерської централізації всієї дільниці Обхідна—Підгородня. У дослідну експлуатацію за рахунок коштів інвестора також було введено сучасну мікропроцесорну диспетчерську централізацію Ebilock-950 на дільниці Чорноморська—Берегова. На дільниці Миронівка—П’ятихатки виконано модернізацію диспетчерської централізації МСДЦ «Каскад» із заміною двох серверів.

Усі ці заходи спрямовані на вдосконалення процесу перевезень та дотримання вимог безпеки руху.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?